Watch Dogs 2 Ubisoft Sunucularını Çökertti | Teknobahçe

Watch Dogs 2 Ubisoft Sunucularını Çökertti

ubisoft taraından ücretsiz yayınlanacak olan watch dogs 2 için siteye yogun ilgi yüzünden ubisoft çöktü.

Merkla beklenen ücretsiz Watch Dogs 2 etkinliği başladı. Ubisoft tarafından geçtiğimiz günlerde Watch Dogs 2 oyununu 45 dakikalığına ücretsiz dağıtacağına dair açıklama yapldı. Oyun severler oyunun dağıtılacağı saatte sisteme yüklenince Ubisoft sunucuları çöktü. Siteye erişimde oyun severler tarafından sıkıntılar yaşanıyor. Ubisoft tarafından bu konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamada şunlar söylendi:

“Herkese merhaba. Şu anda Ubisoft Hesaplarına giriş yapmayı etkileyen bir sorunun farkındayız ve bunu çözmek için çalışıyoruz. Verilen rahatsızlıktan dolayı özür diler, sabrınız için teşekkür ederiz. Endişelenmeyin! Başarılı bir şekilde giriş yapamasanız bile, hepinize ödüller vereceğiz. Arkanıza yaslanın ve gösterinin keyfini çıkarın!”

Yapılan açıklamadan da anlayacağınız üzere Watch Dogs 2 siteye giriş yapamayan oyun severlere ücretsiz olarak verilecek. Sorunla karşılaşan oyun severler de bu etkinlikten yaralanabilecek gibi görünüyor. Daha öncede karşılaştığımız sunucu sorunları günümüzde oyunlara olan ilginin ne kadar fazla olduğunu bizlere gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir