Volkswagen Caravelle Highline Türkiye'de | Teknobahçe

Volkswagen Caravelle Highline Türkiye’de

Yeni Caravelle Highline sınıfında tek olan birçok özelliğe sahip.

Geçtiğimiz Kasım ayında pazara sunulan Volkswagen Caravelle’in en üst donanım seviyesine sahip Highline seçeneği satışa sunuldu. Yıllardır kendi segmentinin en çok tercih edilen modellerinden biri olmayı başaran Caravelle, yüksek donanım seviyesine sahip Highline modeli ile tüketici beklentilerini karşılamaya hazır.

Caravelle model ailesinin yeni üyesi Caravelle Highline, mevcut Comfortline donanımına göre tasarım, performans ve teknoloji bakımından birçok yeni standart özelliği beraberinde getiriyor. Caravelle Highline, Türkiye’de sınıfında dört tekerlekten çekiş özelliği sunan tek model olma özelliği taşıyor. Opsiyon olarak sunulan 4Motion sistemi, arazi koşullarında bile maksimum çekiş ve güvenli sürüş sağlıyor. Arka aksa entegre edilen 4Motion sistemi ön ve arka aks arasında gücü en doğru şekilde aktararak ihtiyaç halinde aracın zorlu koşullarla baş etmesine olanak tanıyor.

2.0 litre hacimli motora sahip Caravelle Highline, 3800-4000 d/d’da 199 beygir güç üretirken, 1400-2400 d/d’da 450Nm tork sağlıyor. 7 ileri DSG şanzımanla satın alınabilen araç, fabrika verilerine göre 100 km’de birleşik yakıt tüketimi ortalama 6,1-7,4 litre iken, 4Motion modeli için bu değer ortalama 6,9-8,3 litre olarak gerçekleşiyor.

Caravelle Highline’da yer alan ve standart olarak sunulan önemli yeniliklerden biri Park Assist V3.0; Bu özellik sayesinde aracı ön, arka, paralel veya çapraz olarak kendi kendine çok dar yerlerde bile park edip, park yerinden çıkabilmek mümkün. Ayrıca Geri Manevra Asistanı sayesinde, geri çıkarken arkadan araç ya da yaya gelmesi durumunda aracın kendiliğinden durması sağlanıyor. Yine standart olarak sunulan Geri Görüş Kamerası sayesinde, park ve manevra fonskiyonu rahatça tamamlanıyor.

Gallery: Volkswagen Caravelle Highline

Caravelle Highline’da standart olarak yer alan bir diğer donanımsa elektrikli bagaj kapağı. Tek bir düğmeye basılarak kolayca açılıp kapanmasını sağlayan sistem, hafızalı yükseklik ayarı özelliği sayesinde kapalı garaj gibi alçak yerlerde tavana çarpma olasılığını da azaltıyor.

9,2 inç büyüklüğünde, renkli ve dokunmatik ekranlı navigasyon sistemi Discover Pro 9.2″ Navigasyon sistemli radyo ve navigasyon ekranını dijital gösterge panelinde görüntülemeye imkan tanıyan, istenirse farklı ara yüzlerle kişiselleştirilebilen Dijital Gösterge Paneli ve Sürücü Bilgilendirme Sistemi sunulan yenilikler arasında yer alıyor. Navigasyon sistemi sayesinde gideceğiniz yeri kolayca bulurken bir el hareketinizle değişebilen menüsü Caravelle Highline’ı kullanırken dikkatinizin dağılmamasını sağlıyor.

Konfor tipi ön konsol, krom paket, ön çamurluklarda yer alan “Bulli” logosu, otomatik seviye ayarına sahip LED far ve stoplar ve 17 inç çaplı, Woodstock alüminyum alaşımlı jantlar da Caravelle Highline’ın öne çıkan tasarım öğeleri arasında.

Yeni Caravelle Highline 2.0 TDI (8+1) Uzun Şasi 199PS DSG modeli 349.500 TL’den, 2.0 TDI (8+1) Uzun Şasi 199PS DSG 4Motion modeli ise 399.500 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

Kaynak: https://www.vw.com.tr/

BU HABER HAKKINDA

Kategori FİYATI NE? TİCARİ ARAÇLAR
Marka/ModelVOLKSWAGEN CARAVELLE
Gövde tipiPANEL VAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir