Spotify'dan Çiftlere Özel Paket Spotify Duo! | Teknobahçe

Spotify’dan Çiftlere Özel Paket Spotify Duo!

Spotify, aynı evde yaşayan kullanıcılar için ikili Premium paketini kullanıma sundu. Spotify Duo olarak adlandırılan paket aylık 23,99 TL olarak ücretlendiriliyor.

Spotify’ın açıkladığı verilere göre çiftlerin yüzde 76’sı müzik dinlemenin onlar için gerçekten önemli olduğunu söylerken, yüzde 63’ü ise çift olarak kendi kimliklerini inşa etmek ve güzel hatıralar yaratmak için müziğin bir araç olduğunu dile getiriyor.

Spotify, çiftlerin yüzde 73’ü mutlu anılarını hatırlamak için yüzde 66’sı ise müziğin onlara hakkında konuşacak bir şeyler sağladığını söylüyor.

Veriler bu şekilde ama zaman zaman çiftlerin müzik zevkleri farklılık gösterebiliyor. Neyse ki Spotify bugün Spotify Premium Duo’yu müzikseverlerle buluşturarak iki kişinin birlikte müzik dinlemekten zevk alacakları bir fırsat sunuyor.

Spotify’ın yepyeni paketi Spotify Premium Duo bugünden itibaren dünya genelinde Türkiye dahil 55 pazarda Spotify kullanıcılarının erişimine hazır olacak.

Premium Duo ile birlikte her kullanıcı kendi Premium hesabını açarak Spotify Premium’un; reklamsız, Seç-Dinle özelliği ve 50 milyondan fazla şarkıya erişiminin yanı sıra, 1 milyonu aşan podcast yayınına ulaşma gibi tüm avantajlarından yararlanabilecek.

Spotify Aile ve Duo paketlerindeki kullanıcıların aynı evde yaşıyor olması gerekiyor. Aynı evde olmadığı halde Premium Duo aboneliği başlatanların aynı evde oturduğunu doğrulaması istenecek. Aksi takdirde Duo aboneliği Bireysel aboneliğe dönüşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir