Spotify, Spor Yaparken İstediğiniz Listeyi Yapmanızı Sağlayan Yeni Özelliğini Duyurdu

Spotify, Spor Yaparken İstediğiniz Listeyi Yapmanızı Sağlayan Yeni Özelliğini Duyurdu

Spotify, Soundtrack Your Workout olarak isimlendirdiği yeni bir hizmetini kullanıma sundu. Bu özellik, Spotify kullanıcılarının spor yaparken dinlemek istedikleri müzik ve podcastler için otomatik olarak bir çalma listesi oluşturuyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik platformu Spotify, kullanıcılara en iyi deneyimi sunabilmek için elinden geleni ardına koymuyor.Spotify’ın kullanıcılara sunduğu son bir hizmet ise özellikle spor yaparken dinlenebilecek olan ve Spotify’ın oluşturduğu çalma listesi olarak karşımıza çıkıyor.

Spotify, yeni özelliği için etkileşimli bir internet sitesi oluşturdu. “Soundtrack Your Workout” olarak isimlendirilen bu internet sitesi, kullanıcılar için büyük bir yeniliğin kapılarını aralıyor. Bu yenilik, kullanıcıların spor yaparken dinleyebilecekleri bir çalma listesi oluşturulmasını sağlıyor.

Spotify’ın yeni hizmeti nasıl çalışıyor ve kullanıcılar, bu özelliği nasıl kullanabiliyorlar?

Soundtrack Your Workout isimli internet sitesi, kullanıcıların sadece spor sırasında dinleyecekleri müzik ve podcast yayınlarına odaklanan bir internet sitesi.

Bir kullanıcı, bu internet sitesine eriştikten sonra kendisine yöneltilen seçeneklere yanıt veriyor ve ardından da çalma listesini hazırlıyor. Bu sayede kullanıcılar, spor yaparken dinleyebilecekleri bir çalma listesine sadece birkaç dakika içerisinde kavuşmuş oluyorlar. 

Soundtrack Your Workout’u kullanabilmeniz için Spotify hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra ise sizden 15 dakika ile 2 saat arasında bir süre tercihi yapmanız isteniyor. Süre kararını verdikten sonra da önce müzik mi yoksa podcast mi dinlemek istediğinize karar verebiliyorsunuz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yapmayan Spotify, hem müzik hem de podcast tercihi yapılmasına izin veriyor.

Kaynak: TheVerge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir