Satış Yapmanızı Sağlayan Platform:DialogTab | Teknobahçe

Satış Yapmanızı Sağlayan Platform:DialogTab

DialogTab, e-ticaret siteleri için WhatsApp dahil çoklu kanallar üzerinden (WhatsApp, Facebook Messenger, Live Chat) müşteri temsilcileriniz aracılığıyla kolay sipariş almanızı ve siparişleri yönetmenizi sağlar.

Çoklu temsilci yönetimi özelliği bulunan DialogTab, tek bir platformdan müşterilerinizle yazışarak siparişleri en ince detayına kadar yönetmenize ve uçtan uca sipariş sürecini tamamlamanıza imkan veriyor.

Çoklu kanal desteği sayesinde de, müşterilerinize farklı mecralar üzerinden satış yapmanızı sağlar.

DialogTab üzerinden sipariş alırken, platformu terketmeden ürün arama ve bu ürünü tüm detaylarıyla kullanıcıyla paylaşma özelliği sayesinde, müşteri temsilcileri panelden ayrılmadan kullanıcıları doğrudan satışa yönlendirebiliyor.

Ürün tanıma özelliği sayesinde müşteri temsilcileriniz, potansiyel müşterinizin paylaştığı link veya görsel üzerinden ürünü tüm detaylarıyla birlikte tanır ve aynı zamanda bu ürüne ait tüm özellikleri panel üzerinden görüntüleyebilir. Örneğin; istenilen ürün tüm renk, beden ve stok bilgileriyle ekrana yansıtılır.

Link üzerinden ürün bulma özelliği e-ticaret API’leri ile sağlanırken görsel üzerinden ürün bulma işlemi yapay zeka destekli görsel işleme teknolojisiyle gerçekleştirilmektedir.

DialogTab üzerinden müşterileriniz uzmanlarınızla etkileşime geçerek ürünler hakkında daha fazla bilgi alabilir. Böylece,uzmanın verdiği bilgilerle müşterinizin en doğru ürünü tercih etmesi sağlanabilir. Bu özellik, fiziksel mağazalarda bulunan uzmanlar dijital dünyada da konumlandırılarak verimli bir biçimde her iki kanalda da satışlara yönlendirme olanağı sağlayabilir.

Platformun oldukça önemli özelliklerinden biri de satış uzmanlarının performanslarını takip edebilme imkanı sağlamasıdır.Her bir satış uzmanının hareketlerini takip edebilir, farklı filtreleme seçenekleri kullanarak analizlerinizi genişletebilirsiniz.Ek olarak,toplam satış rakamlarıyla birlikte dönüşüm oranlarını inceleyebilirsiniz.

DialogTab, en çok kullanılan e-ticaret altyapılarını sisteme entegre ederek Türkiye’den ve Global’den ilk müşteri kazanımlarını sağlamıştır. DialogTab, WhatsApp’ı bir e-ticaret kanalına çeviren özelliğiyle e-ticaret sitelerini ve internet üzerinden sipariş alan diğer firmalarla çalışmayı amaçlıyor.

Markaların ihtiyacına yönelik olarak Start, Grow, Scale ve Enterprise isimli paketler sunan DialogTab, aylık 19 dolardan başlayan fiyatlara sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir