SAP, IBM Yeni Birleşik Teklifleri (MESA) Duyurdu | Teknobahçe

SAP, IBM Yeni Birleşik Teklifleri (MESA) Duyurdu

SAP ve IBM, şirketlerin kendi sistemlerini ve iş akışlarını modernize etmelerine yardımcı olmak ve iki teknoloji santralinin uçtan uca süreçleri mümkün kılmak için yeni, akıllı endüstri çözümleri sunduğunu görecek olan devam eden ortaklıklarının genişlediğini açıkladı.

Evolution Partnership girişimi, şirketlerin sistemlerin ve iş akışlarının modernizasyonunu hızlandırmasına yardımcı olan uçtan uca süreçleri mümkün kılmak için yeni akıllı endüstri çözümleri sunmayı amaçlıyor.

400’den fazla işletme, kurumsal sistemleri ve iş süreçlerini modernize etmek için IBM’in ve SAP’nin dijital dönüşüm ortaklığını aradı ve ikili COVID-19 salgını sırasında daha fazlasının gelmesini bekliyor.

SAP SE yönetim kurulu üyesi Adaire Fox-Martin, “Kuruluşların kısa ve uzun vadeli gelecekleri, günümüzün zorlu ve benzeri görülmemiş piyasa koşullarına proaktif olarak yanıt verme yetenekleriyle tanımlanıyor” dedi.

Fox-Martin konuşmasını, “Şirketler, değer zincirlerinde yukarı ve aşağı kilidini açarak, yeni gelir fırsatlarını açığa çıkararak ve müşterileri ve çalışanları için sıra dışı deneyimler yaratarak ve ayrıca daha hızlı değerleme zamanı talep ederek rekabet avantajı elde ediyor. SAP’nin IBM ile ortaklığı, değeri daha hızlı gerçekleştirmek için dünya lideri akıllı uygulamaların ve teknoloji uzmanlığının gücünü bir araya getiriyor. Bu ortaklık, müşterilerimize piyasadaki ve bilançolarında hizmet verecek.” diyerek sonlandırdı.

Daha sonra, IBM ve SAP akıllı, uçtan uca endüstri iş akışları için ortak tanımlanmış bulut tabanlı çözümler sunmaya çalışacak; SAP’nin Cloud Platform üzerinden hibrit bulut çözümleri; SAP’nin Müşteri Deneyimi portföyünden ve SAP’nin (Qualtrics) Deneyim Yönetimi çözümlerinden yararlanan teknoloji ve hizmetler; Ve SAP S / 4HANA üzerindeki çalışmalarıyla akıllı işletmeleri otomatikleştirmek ve hızlandırmak için tasarlanan yeni nesil bir göç fabrikası olan yeni bir IBM Hızlandırılmış Hareket Merkezi.

Başkan Yardımcısı Mark Foster, “Son derece yıkıcı ve hızla gelişen bir dünyada rekabet edebilmek için şirketler, organizasyonlarını verimli, otomatik iş süreçleri oluşturmak için yeniden bağlama yeteneğine ihtiyaç duyuyor – statik, sessiz süreçleri çevik, akıllı iş akışlarına dönüştürmek için gelişmiş teknolojiler kullanıyor” dedi.

“Bugün ortaya çıkan yeni çözümler, müşterilerimizin bilişsel işletmeler olma yolundaki yolculuğunu hızlı bir şekilde takip etmemize yardımcı olduğu için IBM’in SAP ile 48 yıllık ortaklığındaki bir kilometre taşı daha.

SAP ile işbirliğimiz, müşterilerin karar verme hızını artırmasına ve müşterileri ve çalışanları için daha anlamlı deneyimler yaratmasına yardımcı olmak için tasarlandı. ”

Kaynak : newsroom.ibm.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir