Samsung Üst Üste Dokuzuncu Kez Asya'nın En Sevilen Markası Seçildi | Teknobahçe

Samsung Üst Üste Dokuzuncu Kez Asya’nın En Sevilen Markası Seçildi

Samsung Electronics, yapılan bir ankette Asya’nın en sevilen markası seçildi ve art arda dokuz yıldır en üst sırada yer alıyor. Rapora göre Güney Kore teknoloji devi 1000 marka arasında en üst sırada yer aldı ve beş ana kategoride en yüksek puanı kazandı.

Asya-Pasifik Kampanyası ve Nielsen Kampanyası pazar araştırma firmaları tarafından yapılan bir ankette, Asya’daki on dört ülkede 8.400 kişinin yanıtları göz önünde bulunduruldu. Samsung zirveye çıktı ve onu Apple Panasonic, LG, Nestle, Sony, Nike, Chanel, Google ve Philips izledi.

Samsung, en iyi akıllı ev teknolojisi markası, en iyi akıllı telefon markası, en güçlü marka ve Asya’daki en sürdürülebilir marka olarak seçildi. Raporda, Güney Koreli firmanın inovasyona yaptığı sürekli yatırımın sonuca büyük ölçüde katkıda bulunduğu belirtildi. Galaxy Fold, Samsung’un olağanüstü girişimleri arasında sayıldı.

Şirketin, Samsung İnovasyon Kampüsü’ndeki eğitim programları ve yıllık çalışan gönüllü programı Samsung Love and Care gibi kurumsal sosyal yardım faaliyetleri yeni raporda yüksek puan aldı.

Kaynak: https://www.sammobile.com/news/samsung-most-beloved-brand-asia-ninth-consecutive-year/


İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir