Samsung Galaxy Note 20 Ultra Sızdırıldı: İşte İlk Görüntüler | Teknobahçe

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Sızdırıldı: İşte İlk Görüntüler

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, yeni amiral telefonu Galaxy Note 20 Ultra ile Ağustos ayında kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Jimmy Is Promo

Sadece geçen hafta, Samsung‘un resmi Rus web sitesinde, yayınlanmayan Galaxy Note 20’nin gösterildiğini iddia ediliyor. Ancak şimdi, Galaxy Note 20’nin ilk kez kanlı canlı fotoğraflandığı ve önceki raporlardan topladığımız ayrıntıları doğruladığı anlaşılıyor.

Yeni fotoğraf youtuber olan Jimmy Is Promo tarafından yayınlandı. Yapılan çekimde Twitter’da yayınlanan Ultra Galaxy Note 20’nin tasarımı hakkındaki ayrıntıları ilk kez gözlemlemiş olduk. 

Note 20’nin arka kamera modülünün düzenlemesine dayanarak, bu yeni resimler geçen haftaki bakır rengindeki Note 20’yi gösteren tanıtım görüntülerini doğruluyor gibi görünüyor, çünkü her iki görüntü seti de sağdaki bir flaşla çevrili aynı üçlü kamera kurulumuna sahip ve 3B uçuş süresi sensörü gibi görünüyor.

Jimmy Is Promo

Samsung, Galaxy Note 20 serisi telefonlarını Ağustos ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek etkinlikte tanıtması bekleniyor. Tüm iddiaların perde arkasını telefon tanıtıldığı zaman görmüş olacağız, bakalım Samsung Galaxy Note 20 Ultra kullanıcılara neler sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir