KIA'dan Rakiplerini Kıskandıracak Mini Macera Filmi [İzle] | Teknobahçe

KIA’dan Rakiplerini Kıskandıracak Mini Macera Filmi [İzle]

Koronavirüs sürecinden dolayı durgunluk sürecine giren piyasayı hareketlendirmek isteyen KIA, rotayı kısa filme çevirdi.

Kullanıcıları etkilemek isteyen Otomobil üreticileri, geliştirdikleri model kadar, o model için hazırladığı reklamlara da çoğu zaman büyük önem veriyor. Öyle ki bu durum hiç unutulmayan sloganları ve reklam filmlerini karşımıza çıkartıyor. Süreç içerisinde bunu bambaşka bir noktalara taşıyan hamleleri de görüyoruz. Bunlara bir yenisi daha eklenmiş gibi duruyor. Koronavirüs sürecinden dolayı durgunluk sürecine giren piyasayı hareketlendirmek isteyen KIA, rotasını kısa filme çevirdi.

KIA modellerinin tamamı filmde karşımıza çıkıyor. Film, izleyicileri kısa da olsa ilgi çekici bir maceranın içerisine davet ediyor. Yapılan planlama kapsamında televizyonda da kullanılmak üzere toplamda 13 tane olacak şekilde 15 saniyelik videolar da izleyicilere sunulacak. Film içerisinde Forte, Soul, Niro EV, Niro HEV, Seltos, Sportage, Sorento ve Stinger gibi KIA modellerini görüyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli projeyle baş başa bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir