iPad veya Mac Alan Öğrencilere Okula Dönüş Hediyesi AirPods! | Teknobahçe

iPad veya Mac Alan Öğrencilere Okula Dönüş Hediyesi AirPods!

Apple’ın haziran ayında Amerika’da başlattığı “Okula Dönüş” hediye kampanyası Türkiye’de de başladı ve öğrencilere AirPods müjdesi geldi. Kampanyayla beraber akademisyen ve öğrenciler iPad veya Mac aldıklarında AirPods hediyesine sahip olacak.

Apple’ın her sene öğrenciler ve akademisyenler için sunduğu kampanyanın bu yılki sürprizi belli oldu. Geçtiğimiz yıllarda hediye olarak Beats Studio kulaklık hediye eden Apple, bu yıl kendi ekosistemine katkıda bulunarak 2. nesil AirPods hediye edeceğini duyurdu.

Kampanyayla beraber Mac veya iPad almak isteyen akademisyenler ya da öğrenciler eğitim kurumuna ait kimliği ile beraber Apple Store üzerinden istediği bilgisayarı sepete ekliyor. Daha sonrasında karşısına AirPods kampanya sayfası çıkıyor.

Kampanya dahilinde sunulan AirPods için seçenekler bulunuyor. 2. nesil AirPods ve Şarj Kutusu direkt olarak ücretsiz sunuluyor. Eğer kablosuz şarj cihazına sahipseniz ve bu şarj yöntemini benimsiyorsanız, ek olarak 350 TL ödeyerek AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu‘na sahip olabiliyorsunuz. Silikon uç ve aktif gürültü engelleme özelliği sizin için önemliyse ek olarak 799,99 TL ödeyerek AirPods Pro satın alabilirsiniz.

Öğrencilere Apple AirPods müjdesi veren Apple, kampanya süresini stoklar tükenene kadar olarak açıkladı. Eğer Mac veya iPad ihtiyacınız varsa, bu cazip kampanyayı kaçırmamanızda yarar var. Ayrıca hatırlatalım, iPad almak isteyen kullanıcılara lazer baskı seçeneği ücretsiz sunuluyor.

Kaynak: https://www.apple.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir