Insider 32 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı | Teknobahçe

Insider 32 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Insider, Seri C yatırım turunu, 32 milyon dolar ile Silikon Vadisi merkezli Riverwood Capital liderliğinde; Wamda ve Endeavor Catalyst, Sequoia Capital katılımıyla tamamlandığını duyurdu. Şirket, bu yatırımı Insider platformunu geliştirmek, daha da güçlenmek ve global satış, pazarlama departmanlarına yatırım yapmak için kullanacak.

Insider’ın yapay zeka destekli Çok Kanallı Büyüme Yönetim Platformu, pazarlama uzmanlarının dijital kanallarını tek bir platform ile birleştirilmesine, kullanıcıların gelecek davranışlarını makine öğrenimi destekli bir öneri motoruyla tahmin etmesine ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmasına imkan tanıyor. Marks & Spencer, AVIS, Allianz, BBVA, Samsung, Carrefour, Toyota gibi sektörlerinde lider olan markaların dijital hedeflerine ulaşmalarına destek oluyor.

Dünyanın farklı ülkelerinde 24 ofisi bulunan Insider, 2018 yılında WIRED Magazine tarafından Avrupa’nın 100 En Sıcak Girişiminden biri olarak listelendi ve 2017 yılında Red Herring Top 100 Avrupa’yı kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir