General Mobile'dan Kablosuz Kulaklık: GMPods | Teknobahçe

General Mobile’dan Kablosuz Kulaklık: GMPods

General Mobile uygun fiyatlı kablosuz kulaklık yaptı. İşte GMPods!

General Mobile sahalara geri dönüyor. İşte General Mobile‘ın uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı GMPods!

Son dönemde kablosuz kulaklıklar kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi görüyor. Genel olarak bakıldığında kaliteli bir kulaklık almak için 500TL ve üzeri rakamları gözden çıkarmak gerekiyor. 

200 TL civarına alınabilecek kablosuz kulaklık sayısı ise pek de fazla değil. Fakat General Mobile tarafından satışa sunulan GMPods tam da ihtiyaçları karşılayacak türden ve fiyat-performans severlere bir müjde niteliğinde olacak gibi.

GMPods Uygun Fiyatıyla Satışa Çıkıyor

General Mobile uzun bir süredir sessizliğini koruyordu. Görünen o ki Türk teknoloji üreticisi tekrardan sahalara dönmeye hazırlanıyor. 

Önümüzdeki dönemde GM logosu taşıyan çok daha fazla akıllı telefon modeli görebiliriz sanırım. Ama bundan önce General Mobile kablosuz kulaklığı ile teknoloji tutkunlarının karşısına gelmiş durumda. 

GMPods ismi ile satışa çıkan kulaklığın fiyatı da son derece uygun. General Mobile yeni kablosuz kulaklığını 189TL’den satışa sundu.

GMPods Özellikleri

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen kulaklıkla 5 saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor. Kutusuyla birlikte 25 saat pil ömrüne sahip olan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği ise bulunmuyor.

Dokunmatik kontrolleri sayesinde gelen aramaları reddedip, cevaplayabileceğiniz kulaklıkta gürültü engelleme özelliği de mevcut. Ama bu özellik aktif gürültü engelleme özelliği ile karıştırılmamalı çünkü bu özellik sadece aramalarda aktif hale geliyor ve karşıdaki sesi rahat bir şekilde duymanızı sağlıyor.

GMPods’un 189TL’lik fiyatıyla Xiaomi‘nin uygun fiyatlı kulaklıklarına rakip olacak gibi gözüküyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir