COVID-19 Yardım Çalışmaları için Sezon Ortası Yayın Maratonu | Teknobahçe

COVID-19 Yardım Çalışmaları için Sezon Ortası Yayın Maratonu

Riot Games, tüm dünyada aylık 100 milyon kişi tarafından oynanan League of Legends oyununda önümüzdeki 4 hafta boyunca devam edecek bir bağış kampanyası düzenliyor.

 Bu süre boyunca oyun içindeki karakterler Hemşire Akali, Doktor Kennen, Cerrah Shen ve diğer bağlantılı içeriklerden elde edilen gelirlerin tamamı, ilgili tarafsız kurumlar aracılığıyla tüm dünyadaki sağlık çalışanları ve virüsten olumsuz etkilenen ailelere aktarılacak.

Bağış kampanyası 25 Haziran 2020 saat 23.00‘da başlayacak ve 23 Temmuz 2020 saat 23.00‘da sona erecek. Bu süre boyunca oyun içi mağazada bağış kampanyasına dahil tüm içerikler özel bir Toplumsal Etki Rozeti’yle işaretlenerek ayrıştırılacak.

Gelirlerinin tamamını bağışlanacağı “Sağlık personeli” temalı şampiyon ve kostüm içerikleri ise şöyle:

●Cerrah Shen Kostümü

●Cerrah Shen Renkleri

●Cerrah Shen Çerçeve ve Simge Seti

●Hemşire Akali Kostümü

●Hemşire Akali Renkleri

●Hemşire Akali Çerçeve ve Simge Seti

●Doktor Kennen Kostümü

●Doktor Kennen Renkleri

●Doktor Kennen Çerçeve ve Simge Seti

●Akali’den Sevgilerle! İfadesi

●Mega Bağışçı Paketi (yukarıdakilerin hepsini ve özel Mega Bağışçı Simgesi’ni içerir)

Riot Games, League of Legends topluluğunu kutlamak ve COVID-19 yardım çalışmaları için bağış toplamak adına küresel bir canlı yayın maratonu olan Sezon Ortası Yayın Maratonu’nu duyurdu. Birkaç gün sürecek bu aralıksız yayında dünyanın dört bir yanındaki bölgelerden çeşitli içerikler yer alacak. Bunların arasında ligler arası turnuva, gösteri maçları ve çok daha fazlası olacak.

Taraftarların yaptığı bağışlar, Riot Games Toplumsal Etki Fonu üzerinden ImpactAssets COVID Response Fund ve GlobalGiving Coronavirus Relief Fund gibi dünyanın dört bir yanındaki kurumlara dağıtılacak. Riot Games sağlık çalışanları ve ön saflardaki sağlık hizmeti uzmanlarına verilen destek de dahil, COVID-19 yardım çalışmaları için bugüne kadar dünya çapında 4,5 milyon dolarlık bağış yaptı.

Kaynak: watch.lolesports.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir