Coca Cola Freestyle Teknolojisini Duyurdu | Teknobahçe

Coca Cola Freestyle Teknolojisini Duyurdu

cocacola freestyle

Coronavirus etrafımızdaki dünyayı yeniden şekillendirmeye ve tüketici davranışlarını değiştirmeye devam ettikçe, Coca-Cola Şirketi, en yeni Coca-Cola Freestyle teknolojisi yeniliği ile tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir teknoloji ile karşımıza çıktı.

Coca-Cola Freestyle Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Chris Hellmann, “Tüm Coca-Cola içecek dağıtıcıları önerilen bakım ve temizlikle son derec güvenlidir” dedi. “Ancak bu belirsiz pandemi zamanlarında Coca-Cola tüketicilere yeni bir seçenek sunacak. Dokunmasız bir çeşme deneyimi ile Coca-Cola sizlere yeni bir deneyim imkanı sunacak. Ekibimizin, müşterilerin ve tüketicilerin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için yenilik yapmaya devam ettiğini görmek bizler için heyecan verici. Ortaklarımıza güvenli ve hijyenik bir yemek ortamı sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Müşterilerimizin istedikleri içecekleri sevdikleri platformda deneyimlemeleri için elimizden geleni yapıyoruz. ”

cocacola freestyle otomatları

Yeni temassız Coca-Cola Freestyle çözümü, tüketicilerin hesap oluşturmadan veya bir uygulama indirmeden sadece birkaç saniye içinde telefonlarından içecek seçmesine olanak tanır. Piyasadaki Firehouse Subs, Five Guys ve Wendy’nin Atlanta’daki mağazalarında test edilen ve ABD genelinde Coca-Cola Freestyle dağıtıcılarına sunulmaya başlayan mobil deneyim, tüm akıllı cihazlarda çalışıyor. Coca-Cola Freestyle Baş Mimarı Michael Connor, “Kameranızı ekrana tutarak, hemen buluta bağlanıp Coca-Cola Freestyle kullanıcı arayüzünü telefonunuza getiren bir QR kodu ile otomatik olarak tarayarak içeceğinize kavuşuyorsunuz” dedi. “Daha sonra marka ve lezzetlerin tüm menüsünden seçim yapın ve içeceğiniz alın. Fikir güvenli, kesintisiz ve eğlenceli olacak. ”

Temassız dökme yeniliğine ek olarak Coca-Cola, müşterilerine el dezenfektanı, tek kullanımlık mendiller, tek kullanımlık kalemler ve daha fazlası gibi çok çeşitli dokunmasız ve güvenlik çözümlerine erişim sağlamasına, pandemi süresinde müşterilerinin hijyenine özen göstermeye devam ediyor.

“Önceliklerimizden biri müşterilerimiz için harika bir ortam oluşturmak,” dedi . “Ülkenin dört bir yanındaki restoranların kapanması nedeniyle salgın sırasında restoranlar en çok etkilenen işletmeler arasında yer aldı. Hedefimiz, müşterilerimize sevdikleri Coca-Cola içeceklerini sunarken kritik gelirlerini en alt seviyeye çekebilmeleri için çeşitli çözümler sunmaktır. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir