Apple, Apple Card için Web Portalını Başlattı | Teknobahçe

Apple, Apple Card için Web Portalını Başlattı

Apple, Apple Card kullanıcılarının hesaplarını çevrimiçi yönetmeleri için çevrimiçi bir kontrol paneli başlattı. Daha önce, Apple Card için tüm etkileşimler iPhone’daki Cüzdan uygulaması aracılığıyla gerçekleşiyordu.

Yeni site, iPhone’unuzu almak yerine, masaüstünüzde veya dizüstü bilgisayarınızda aylık bütçeleme ve faturalarınız üzerinde çalışırken bakiyenizi ödemenin kolay bir yolunu sunuyor.Ayrıca, kullanıcıların planlı ödeme planları oluşturmalarına, geçmiş aylık hesap özetlerini görüntülemelerine ve yardım sorguları için destekle bağlantı kurma olanakları sunar.Apple Card müşterileri mevcut kart bakiyelerini, ne kadar kredileri olduğunu görebilir ve faturalarını ödeyebilir.

Daha önce, iPhone’unuzu kaybettiyseniz bakiyenizi ödemenin tek yolu Goldman Sach’ın telefon desteğini aramaktı.Portal,iPhone’unuzu kaybetmeniz durumunda da yararlı olacaktır.

Apple,web sitesinin ödemeler, zaman planlaması ve diğer yaygın görevler için tasarlandığını söylüyor.

Siteyi kullanmak için kart sahipleri Apple kimlikleriyle giriş yapacak. Daha sonra kart bakiyenizi, kullanılabilir kredinizi, bir sonraki ödeme bitiş tarihini ve tutarını ana ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ana sayfa ayrıca planlı ödemeleri ayarlamak için hızlı erişim sunar – Apple Kartları Cüzdan uygulamasında görüntülenirken üç noktalı “daha” menüsünün altına gömülüdür.

Sol taraftaki gezinme panelinden geçmiş ifadelerinize göz atabilir veya PDF olarak indirebilirsiniz.Diğer ayarlardan bağlı banka hesaplarını bağlayabilir veya kaldırabilir, desteğe başvurabilir, kart şartlarını okuyabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Birçok kredi kartı müşterisi aynı görevleri yapmak için bir web sitesini kullanmanın daha rahat olduğundan bahsederken, bu uygulamanın artık Apple Card kullanıcıları için de olması önemli bir gelişme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir