32 Gramlık Akıllı Saat: Polar Unite | Teknobahçe

32 Gramlık Akıllı Saat: Polar Unite

Sporcular için tasarladığı ürünlerle dikkat çeken Polar, tüm tüketicilerin kullanabilecekleri bir akıllı saat geliştirdi.

Unite olarak isimlendirilen bu akıllı saat, hafif ve şıklığının yanı sıra kullanım süresiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Daha çok sporcular için geliştirdiği giyilebilir teknolojik ürünlerle dikkatleri üzerine çeken Finlandiya merkezli Polar isimli bir şirket, bugün düzenlediği etkinlikte yeni akıllı saatlerini duyurdu.

Unite , sadece sporcular için geliştirilen bir ürün değil aynı zamanda günlük kullanıcılar, bir akıllı saatten bekledikleri hemen her özelliği Unite‘te bulabiliyorlar.

Polar Unite, 100’den fazla spor aktivitesinin yapılmasına imkan tanıyor. Sadece 32 gram ağırlığında olan saat, bu özelliği ile de dünyadaki en hafif akıllı saatlerden bir tanesi olmayı başarıyor. Akıllı telefonlara kolaylıkla bağlanabilen Unite, telefonunuza gelen bildirimleri görüntüleyip bunları yönetmenize de imkan sağlıyor.

Peki bu saatin özellikleri neler?

Polar Unite, 1.22 inç büyüklüğünde dairesel bir ekrana sahip. Dokunmatik özellikte olan akıllı saat, sahip olduğu kontrol tuşuyla da yönetilebiliyor. LCD yapıdaki ekran, tüketicilere 240 x 204 piksel çözünürlük sunuyor ve renkleri ciddi anlamda canlı tutmayı başarıyor.

Polar Unite’in 174 mAh kapasiteli ufak bir bataryası bulunuyor. Polar’ın tescilli şarj adaptörüne sahip olan akıllı saat, bu adaptör sayesinde şarj ediliyor.

Üstelik Polar Unite, kullanıcılara 4 güne kadar kullanım süresi vadediyor. Bu kullanım süresi, kalp atış hızınızı sürekli olarak kontrol etmek istediğinizde geçerli. Yani bu özelliği kapatmayı tercih ederseniz kullanım sürenizi daha da artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir